Yetim Annelerinin Yanınızdayız

    Yetkililerimiz tarafından oturdukları adreslerde birebir ziyaret edilerek, durum tespiti yapılan ihtiyaç sahibi yalnız annelerimiz ve çocukları için her ay düzenli olarak verdiğimiz destek kartlarıyla market alışverişlerine katkıda bulunuyoruz.

    YETİM ANNELERİNİN YANINDAYIZ
    2019 yılı verilerine göre dünyada 400 milyon yetim çocuk bulunuyor ve savaşlar, doğal afetler, açlık ve yoksulluk gibi sebeplerden dolayı bu sayı her geçen gün artarak çoğalıyor.
    Önce İnsan Derneği olarak, zorlu yaşam koşullarıyla tek başlarına mücadele etmeye gayret eden, yetim annelerine destek olmanın insanlık  gereği bir davranış olduğunun bilincindeyiz. Yaptığımız tüm yardım faaliyetlerinde önceliğimiz her zaman yetimler ve onlara kol kanat gererek yetiştiren anneleri oluyor. Bu nedenle yapılan yardımların yeterli ve düzenli olabilmesi için uzun vadeli sponsorluklar hem ailelerimizin yükünü hafifletiyor, hem de bizlerin daha fazla anne ve çocuğa ulaşabilmesini sağlıyor. Aylık mutfak alışverişlerine katkıda bulunmak amacıyla hayırseverlerimiz tarafından bağışlanan market destek kartlarıyla annelerimizi destekliyoruz. Siz de her ay yapacağınız 400₺’lik bağışla bir yetim annesinin yükünü paylaşarak hafifletebilir ve yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz.

    WhatsApp WhatsApp